מיתוג עסקים ועיצוב אתרים הם שני נושאים שמשלימים זה את זה

מיתוג עסקים ועיצוב אתרים הם שני נושאים שמשלימים זה את זה. כיום אין אפשרות להקים עסק בלי הקמה, תכנון ועיצוב אתר אינטרנט לעסק. אבל כשלא עושים זאת בצורה הנכונה זה עלול רק להזיק לתדמית של העסק וכמובן גם למכירות. מומלץ לעשות מיתוג לעסקים ועיצוב האתר באמצעות בעלי מקצוע עם ניסיון.

עיצוב אתרים מורכב מתכנון האתר ועיצוב של אתר האינטרנט באמצעות שפת תכנות המותאם לדפדפנים השונים של הרשת האינטרנטית. כל אתר אינטרנט מכיל כמה דפים אשר כמעט תמיד מקושרים ביניהם. כשמדברים על עיצוב אתר אינטרנט הכוונה היא לעיצוב של כל הדפים המרכיבים את האתר. כל דף צריך להיות מעוצב בהתאם לכללים שכבר הזכרנו לעיל, כלומר באמצעות אחת משפות התכנות המתקשרות עם הדפדפנים השונים. שפות התכנות מאפשרות עיצוב אתרים עם מלל בסיסי וכן טבלאות ותמונות או כל עיצוב גרפי אחר שבסופו של דבר קובעות את הנראות של האתר בעיני הגולש. העיצוב של האתר נעשה לפי המיתוג והתדמית הנדרשת לעסק, ולאחר מכן יש צורך להמשיך ולתחזק את התדמית, עבודה זו נעשית בהמשך באמצעות מפתח רשתות. עיצוב אתרים מתמקד בתוכן נגיש ומותאם קהל יעד, ממשק נגיש וידידותי, אסתטיקה עיצובית ולאחרונה נוסף גם עניין הנגישות.

עיצוב אתרים
עיצוב אתרים

רוצים לשמוע עוד על עיצוב אתרים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עיצוב לוגו לעסק הוא אחד הפעולות המתבצעות בעת בניית אסטרטגיה של מיתוג עסקים. מיתוג של עסק נועד להחדיר בתודעת הלקוחות את תפיסת העולם שלו בכל הקשור לעסק, את החשיבות הנתפסת בעיניו כלפי הלקוחות ועוד. התדמית של העסק נחרטת בתת המודע של הלקוח כשהוא נפגש עם המוצר והסמל שלו לראשונה, או עם החברה, וזה משפיע עליו בסופו של דבר כשהוא ניצב לפני קנייה. מיתוג עסקים ועיצוב לוגו צריכים להיעשות על ידי אנשי מקצוע עם ניסיון בתחום השיווק והמיתוג העסקי יחד עם יכולת וידע בעיצובי לוגו או כאלה העובדים בשיתוף פעולה עם מעצב או מעצבת גרפית ונותנים לו/ה את ההוראות בהתאם לאסטרטגיית המיתוג. מיתוג עסקים הוא הכרחי לכל עסק, בין אם מדובר בעסק קטן ובין בעסק גדול המעסיק תחתיו עובדים, אלא שיש הבדל בעלויות של המיתוג ובגודל הרכב הצוות המתכנן את המיתוג.

  עיצוב אתר אינטרנט הוא לא דבר של מה בכך, הוא דורש עבודה יסודית ועקבית, מילוי אחר הכללים ומקצועיות. הקלות שבה אנשים יכולים היום להקים ולבנות אתרי אינטרנט עלולה להטעות, כי גם אם בניתם במו ידיכם אתר אינטרנט ואתם רואים שהקישור עובד, עדיין זה לא אומר שהוא נפתח בכל הדפדפנים ושהוא מקודם במנוע החיפוש, או יותר נכון האם הוא בכלל בנוי לקידום – כי בונה אתרים מקצועי חושב גם על אפשרויות הקידום בעת שהוא בונה אתר, לא כל פלטפורמה של עיצוב אתר אינטרנט היא ידידותית לקידום האורגני. והנושא החשוב ביותר הוא התדמית. נמחיש זאת בדוגמה פשוטה – תארו לכם שלחברת תנובה יהיה אתר מקרטע שלא מעוצב בעיצוב עדכני ואין בו את הדפים שהלקוחות מחפשים, נדמה שאין צורך להשלים את הדוגמה, האנלוגיה מובנת… מכאן החשיבות של עיצוב אתר אינטרנט בידי מומחים.

  היתרונות של WEB-UP

  התאמה אישית

  אנחנו מאמינים שכל אתר אינטרנט שונה מהאחר ואצלינו אתרי אינטרנט הם בהתאמה אישית ולא מבוססים שבלונה או תבנית מוכנה

  תהליך היברדי

  תהליך עבודה ייחודי של עיצוב משולב פיתוח היברידי, תהליך אשר מייעל וחוסך זמן רב בתהליך הקמת האתר חנות בתשתית woocommerce

  תשתית אורגנית

  אתרי חנות עם תשתית טובה לקידום אורגני וטבעי מול מנועי החיפוש של גוגל, אשר יגדילו את חשיפת האתר לקהל היעד

  ליווי ויחס אישי

  אנחנו דוגלים ומאמינים ליווי אישי לאורך כל הדרך וכל השירותים תחת קורת גג אחת. ומאוד חשוב לציין שהאתר האינטרנט שייך ללקוח

  אודות כותב המאמר:

  חדש בבלוג שלנו

  © כל הזכויות שמורות ל WEB-UP פיתוח וקידום אתרים

  ×
  התחלת שיחה
  שלום! כיצד נוכל לעזור?
  דילוג לתוכן