אתר מכירה זה הדבר החם בתחום, זה לא עוד אתר, מדובר בחנות וירטואלית לעסק שמציעה את מרכולתכם לגולשים.

אתר מכירה הוא אתר שמשמש כאיש מכירות לכל דבר ועניין, כאשר עושים קידום אורגני נכון הוא מגיע עד הבית, משכנע ולבסוף מוכר את מוצר. לפעמים הוא מוכר מוצרים רבים, הוא משמש כמו חנות וירטואלית שמציגה את המוצרים על המדפים באופן וירטואלי. בניית אתר מכירות חייבת להיעשות בידי אנשי מקצוע.

אתר מכירה באינטרנט הוא כשמו אתר שישמש עבורכם איש מכירות וישווק את המוצרים שלכם דרך רשת האינטרנט. בשנים האחרונות האינטרנט הוא כלי מרכזי מאוד עבור רוב אוכלוסיית העולם. האינטרנט הוא אכן כלי רב שימושי, כמו עוזרת בית שעוזרת לכם כמעט בכל דבר שתבקשו. כשמחפשים מס' טלפון שואלים אותו, כשרוצים לברר אודות מוצר חשמלי לבית שואלים אותו, כשהגיע הזמן לקנות רכב חדש שוב נעזרים בו, כך גם כשנרצה להזמין רהיט לבית או מצלמות נסתרות ואפילו פריטים קטנים כמו שעון, צעצוע לילד או מתנה לבת הזוג ברוב הפעמים נרכוש אותם באתר מכירה באינטרנט. ולכן מובן מאליו שכל בעל חנות פיזית מפעיל ומתחזק אתר אינטרנט משלו, שבמקרים רבים צמיחתו הכלכלית היא יותר מהירה מהחנות הפיזית והוא הופך להיות הרבה יותר רווחי. מבחינת הוצאות שוטפות אתר מכירה דורש בעיקר תחזוקה ובזה מסתכמות עיקר ההוצאות החודשיות של העסק לעומת עסק פיזי בעל הוצאות מרובות.

חנות וירטואלית

רוצים לשמוע עוד על חנות וירטואלית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  בניית אתר מכירות היא מקצוע, הקמה של אתר מכירות דורש ידע הן מתחום התכנות והן מתחום הקמת אתרים הכוללים גם עיצוב אתר וידע שיווקי. אנו מתמחים בבניית כל סוג של אתר מכירה, בין בבניית אתר אינטרנט העוסק במכירה של פריטים בודדים ובין בבניית אתר של עסק כדוגמת סופר שמוכר דרך האתר מאות ואלפי מוצרי מדף. ההבדל העיקרי ביניהם הוא בתחזוקה אבל עקרונות בניית אתר מכירות דומים. אתרי מכירה הם בזמננו חלק מאוד ניכר של עולם המסחר הבינלאומי. בכמה עשרות שנים העולם עבר מעבר דרסטי, מקנייה פיזית בחנויות מקומיות לקנייה של פריטים אפילו קטנים ביותר, מחנות בקצה הגלובוס. גם מוצרי קוסמטיקה רוכשים היום דרך המרשתת. ומפתחי חנויות האינטרנט אינם שוקטים על השמרים, הם ממשיכים לפתח את התוכנות יותר ויותר. אם אתם בני הדור הנוכחי אנו מניחים שאתם מכירים את המושג בניית אתר מכירות וודאי כבר גם יצא לכם לרכוש בחנות אינטרנטית.

  אם אתם רוצים בזמננו למשוך לקוחות, הקמת חנות וירטואלית היא כורח המציאות, פנו לחברה מומלצת להקמת חנות אינטרנט ובעזרת קידום מקצועי לקוחות יתוודעו לעסק ויצרכו את המוצר או את השירות אותו אתם מוכרים. באתר מכירות אינטרנטי הגבייה היא בדרך כלל רק בכרטיס אשראי ואתם אפילו לא תצטרכו להתעסק עם הגבייה. בניית חנות ווירטואלית מתאימה לכל סוג עסק, בין אם מדובר בעסק של מכירת מתנות, כלי עבודה או מזון ארוז היטב. בחנות וירטואלית באינטרנט הקנייה מתמשכת דקות בודדות, אבל ההחלטה אם לקנות באתר שלכם או לא מתמשכת שניות ספורות. מה שאומר שאם האתר לא אטרקטיבי ומושך בהסתכלות ראשונה אתם כנראה תפסידו לקוחות פוטנציאליים רבים. ובדיוק מאותה סיבה חשוב לשים דגש על מהירות האתר. כמו כן חשוב מאוד שהחנות תהייה תואמת את דרישות כל הדפדפנים, כך תהיו חשופים ליותר אנשים. ובסופו של דבר עיצוב ארגונומי ונגיש הוא מאוד חשוב בתכנון חנות וירטואלית.

  היתרונות של WEB-UP

  התאמה אישית

  אנחנו מאמינים שכל אתר אינטרנט שונה מהאחר ואצלינו אתרי אינטרנט הם בהתאמה אישית ולא מבוססים שבלונה או תבנית מוכנה

  תהליך היברדי

  תהליך עבודה ייחודי של עיצוב משולב פיתוח היברידי, תהליך אשר מייעל וחוסך זמן רב בתהליך הקמת האתר חנות בתשתית woocommerce

  תשתית אורגנית

  אתרי חנות עם תשתית טובה לקידום אורגני וטבעי מול מנועי החיפוש של גוגל, אשר יגדילו את חשיפת האתר לקהל היעד

  ליווי ויחס אישי

  אנחנו דוגלים ומאמינים ליווי אישי לאורך כל הדרך וכל השירותים תחת קורת גג אחת. ומאוד חשוב לציין שהאתר האינטרנט שייך ללקוח

  אודות כותב המאמר:

  חדש בבלוג שלנו

  © כל הזכויות שמורות ל WEB-UP פיתוח וקידום אתרים

  ×
  התחלת שיחה
  שלום! כיצד נוכל לעזור?
  דילוג לתוכן