אתר מסחר אלקטרוני זה הדבר החם בתחום, זה לא עוד אתר, מדובר בחנות וירטואלית לעסק שמציעה את מרכולתכם לגולשים.

אתר מסחר אלקטרוני הוא היום זירת המסחר הבינלאומית, אם זה חנות אינטרנטית ואם זה אתר מכירות לעסקים, לא משנה באיזו פלטפורמה העולם עובר אט אט לשם – למסחר כמעט מלא דרך האינטרנט, המאפשרת להגיע לקהל יעד גדול יותר תוך צמצום ההוצאות השוטפות של העסק עד לרמה מינימלית ביותר. כסף כן גודל בחוות שרתי האינטרנט…

פיתחתם או ייצרתם מוצר נהדר אבל בשביל לכסות את ההשקעה וגם להרוויח תגמול על ההשקעה אתם צריכים לקוחות. לא מספיק שאתם יודעים שהמוצר הוא נפלא ואתם מאמינים בו. הדרך המסורתית של מכירת מוצר היא איתור מיקום מצוין לחנות או לחילופין שיווק ברשתות הגדולות המוכרות את המוצרים השייכים לאותה קטגוריה. הדרך השנייה היא הקמת חנות אינטרנטית באמצעות מומחים להקמת חנויות אינטרנט על כל התהליכים הכרוכים בכך. הקמת חנות אינטרנט לא מסתכמת רק בכך שמקימים את האתר, כדי שהחנות תפעל כמצופה ואף מעבר לכך יש צורך להשקיע לאחר מכן בתחזוקת האתר וכן בקידום אורגני מתמשך, עד להשגת מספר לקוחות רצוי. הקמת חנות אינטרנטית דורשת מקצועיות עם שילוב של שירות אנושי וחם. כך גם הלקוחות ממליצים הלאה. הקמה מקצועית של חנות אינטרנטית דורשת ידע בהתאמת מערכת נכונה לכל סוג של עסק.

חנות אינטרנטית

רוצים לשמוע עוד על חנות אינטרנטית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  אנו מומחים בבניית אתר מסחר אלקטרוני עם כל סוגי המערכות המשמשות את מגוון סוגי העסקים, אנו מקימים אתרים משולבים עם מערכות: ERP,SAP , CRM, פריוריטי, וריפון, חשבשבת ועוד. כאשר אתר מסחר אלקטרוני מחובר למערכת המתאימה לו הוא יכול לשמר לקוחות בכך שהוא נותן להם מידע עדכני, כגון אם המוצר קיים במלאי או לא, וכן יכולה המערכת מעצמה לשמור ללקוח מוצר שהוזמן על ידו. כך גם תציעה מערכת אתר מסחר אלקטרוני מבצעים ללקוחות מזדמנים או קופונים ללקוחות קבועים, ניהול מועדון לקוחות ועוד. חנויות למסחר אלקטרוני קיימות כיום בכל תחום כמעט, החל ממכירת אופני הרים, ציוד לצלמים, כלי בית, מוצרי ספורט, רהיטים ועד למוצרי טיפוח וקוסמטיקה. חלק מהאתרים מקושרים למערכות דיוור ועוד, כל אתר לפי הפונקציות הנדרשות ולפי המוצרים הנמכרים בו. אתר מסחר אלקטרוני הוא כיום הזירה בה מתנהל חלק גדול מאוד ואולי אף רוב השוק העולמי. אל תישארו מאחור!

  התופעה הבאה היא תופעה קיימת שאין על כך חולק – בעלי עסקים היום מעדיפים להזמין באתר מכירות לעסקים ולקבל את המוצר בבית. בין אם מדובר בקנייה בסופר, במוצרי אלקטרוניקה ואפילו חומרי בנייה ותיקונים לבית. כמות האנשים המבצעים היום את קניותיהם דרך האינטרנט הולכת וגדלה, וככל הנראה היא תמשיך לגדול. זה חוסך זמן וכסף, זה חוסך דלק, הוצאות חנייה ועוד. וכיום כל עסק, חנות או מפעל מחזיק גם באתר מכירות לעסקים לצד חנות פיזית במיקום כלשהו בארץ, כלומר במקום שאינו מרכזי – כדי לחסוך בהוצאות השכירות, ולעתים אף ללא חנות כלל, הם מסתפקים במחסן מוזל לאחסון המוצרים עד המכירה, ויש אף כאלה העובדים בשיטת הניהול הרזה, כלומר הם מייצרים מוצר פר הזמנה באינטרנט, וכך הם חוסכים הון רב. עלות של תחזוקת אתר מכירות לעסקים היא וודאי זולה הרבה יותר מתחזוקת מחסן או חנות יקרה עם כל ההוצאות וחוקי המס הכרוכים בכך.

  היתרונות של WEB-UP

  התאמה אישית

  אנחנו מאמינים שכל אתר אינטרנט שונה מהאחר ואצלינו אתרי אינטרנט הם בהתאמה אישית ולא מבוססים שבלונה או תבנית מוכנה

  תהליך היברדי

  תהליך עבודה ייחודי של עיצוב משולב פיתוח היברידי, תהליך אשר מייעל וחוסך זמן רב בתהליך הקמת האתר חנות בתשתית woocommerce

  תשתית אורגנית

  אתרי חנות עם תשתית טובה לקידום אורגני וטבעי מול מנועי החיפוש של גוגל, אשר יגדילו את חשיפת האתר לקהל היעד

  ליווי ויחס אישי

  אנחנו דוגלים ומאמינים ליווי אישי לאורך כל הדרך וכל השירותים תחת קורת גג אחת. ומאוד חשוב לציין שהאתר האינטרנט שייך ללקוח

  אודות כותב המאמר:

  חדש בבלוג שלנו

  © כל הזכויות שמורות ל WEB-UP פיתוח וקידום אתרים

  ×
  התחלת שיחה
  שלום! כיצד נוכל לעזור?
  דילוג לתוכן