עיצוב ומיתוג אתרים, הינה אחת מהתמחויות של חברת WEB-UP זה תהליך
חשוב ומרכזי בתהליך בניית האתר, יש להתייחס למיתוג של העסק ולעיצוב הלוגו וממנו לשאוב את השפה הגרפית לאתר

פיתוח אתרים עם WEB-UP: המפתח להצלחת האתר שלך

היום יותר מתמיד פיתוח אתר היא שלב קריטי בהצלחה של עסק. אנחנו ב- Web-Up מתמחים באפיון ותכנון אתרים בתהליך ייחודי ומדויק. קראו כאן על התהליך שיקדם גם אתכם.

צריכים אתר לעסק או חנות אינטרנטית און-ליין? ב- Web-Up פיתחנו שיטה מיוחדת של פיתוח אתרים. בעזרתה הצלחנו ליצור עבור לקוחותינו אתרי תדמית ואתרי woocommerce (חנות אינטרנטית און ליין) שנהנים מקידום אורגני גבוה (SEO), ומייצרים להם לקוחות ורווחים. רוצים לדעת עוד על השיטה הייחודית שלנו להקמת אתרי חנות ותדמית?

פיתוח אתרים הוא תהליך שמקושר באופן הדוק למהות העסק של הלקוח, לטיב השירותים שהוא מספק, ולמטרותיו. כדי שהתהליך של פיתוח אתר לעסק יקדם את כל המטרות העסקיות האלו, חשוב להתחיל את התהליך בעבודת אפיון ותכנון אתרים. מדובר בשלב ראשוני של פיתוח אתרים, הוא מגיע אפילו לפני עיצוב ומיתוג אתרים, וכמובן גם שלפני שמתחילים לעבוד על קידום אתרים SEO.

עיצוב ומיתוג אתרים: פיתוח אתרים לעסק מתחילה כאן

כדי להמחיש את החשיבות של אפיון ותכנון אתרים, נסתכל לדוגמא על שני לקוחות שזקוקים לשירותי פיתוח אתרים: הראשון עורך דין, השני בעל חנות תכשיטים. שלב האפיון והתכנון מתחיל בהצבעה על המטרות העסקיות של שני הלקוחות המאוד שונים האלו.

בתהליך זה עלה שהמטרה העיקרית של פיתוח אתר לעורך הדין צריכה להיות יצירת תדמית מקצועית של הלקוח שתעודד גולשים להשאיר פרטים. כלומר, עבודת עיצוב ומיתוג אתרים היא זו שצריכה להיות במרכז העבודה על אתר לעורך דין.

לעומת זאת, בתהליך עלה שהמהלך הנכון לבעל חנות התכשיטים יהיה הקמת חנות אינטרנטית און-ליין, שם הגולשים יוכלו לרכוש באופן עצמאי את הפריטים שמעניינים אותם. הקמת אתרי חנות דורשת עבודה עם טכנולוגיות רכישה און-ליין וסליקה, והיא זו שתעמוד במרכז העבודה על פיתוח אתר לעסק זה. כלומר, נדרשת הקמת אתר בתשתית woocommerce (עליה יורחב בהמשך).

עיצוב ומיתוג אתרים: איך האתר שלכם נראה... ואיך הוא מרגיש?

בזכות התהליך של אפיון ותכנון אתרים יכלנו להצביע על האופי השונה של האתרים של שני הלקוחות: ללקוח אחד נדרשת בניית אתר תדמית ועבור הלקוח השני בניית אתר חנות. אבל בדבר אחד שני הפרויקטים מאוד דומים – עבור שניהם נדרשת עבודת עיצוב ומיתוג אתרים.

עיצוב ומיתוג אתרים הוא השלב שבו מתמקדים בנראות האתר, באווירה שהוא משדר, ובאופן שבו כל אלו מקושרים למותג. המהות של העסק, המטרות שלו, המוצרים שלו, והבידול שלו – כל אלו מתורגמים לצבעים, צורות, תמונות, ושאר אלמנטים גרפיים. במידת הצורך, בשלב זה נעשה גם עיצוב לוגו והפקת תמונות לעסק. כל אלו מהווים חלק חשוב מ'חומרי הבניין' של האתר. הם ישולבו בו, ישפיעו על העיצוב והמבנה שלו, וישמשו כנקודת המפגש בין הגולש לבעל העסק.

למעשה, לתהליך של עיצוב ומיתוג אתרים השפעה קריטית על האופן שבו האתר מייצג את העסק שמאחוריו, מעביר את המסרים והעקרונות שלו, וכמובן גם מעודד גולשים ליצור קשר או לרכוש מוצר (אם מדובר בפרויקט הקמת אתרי חנות, או הקמת אתרי woocommerce).

היתרונות של WEB-UP

אתרי אינטרנט בהתאמה אישית

אנחנו מאמינים שכל פרויקט שונה מהאחר ואצלינו אתרי אינטרנט הם בהתאמה אישית ולא מבוססים שבלונה או תבנית מוכנה

תשתית פתוחה לאתר

תשתית פתוחה לאתר, מערכת קוד פתוח, אתרים רספונסיביים. אתרים מבוססים מערכת WP המובילה והמתקדמת בעולם

תהליך היברדי עיצוב משולב פיתוח

תהליך עבודה ייחודי של עיצוב משולב פיתוח היברידי, תהליך אשר מייעל וחוסך זמן רב בתהליך הקמת האתר

אתרים עם תשתית אורגנית SEO

אתרים עם תשתית טובה לקידום אורגני וטבעי מול מנועי החיפוש של גוגל, אשר יגדילו את חשיפת האתר לקהל היעד שלנו

אתרי אינטרנט מודולרים

אייקון שק דולרים

אתרי אינטרנט מודולרים, אתר תדמית שיכול להפוך לאתר סליקה בתהליך פשוט יעיל ומהיר

ליווי ויחס אישי לאורך כל הדרך

דוגלים ומאמינים ליווי אישי לאורך כל הדרך וכל השירותים תחת קורת גג אחת. ומאוד חשוב לציין שהאתר האינטרנט שייך ללקוח