רוצים להגדיל את המכירות של העסק שלכם?

חנות מקוונת וחנויות אינטרנט כבשו את הרשת בשנים האחרונות, המגמה העולמית משנה משנה מתחזקת ויותר אנשים קונים דרך האינטרנט, קניות של מזון מסופרמרקט, ביגוד,הנעלה ועוד… והנתונים רק במגמת גדילה, אנשים מעדיפים שלא לצאת מהבית ואפילו שלא להתקשר… לחפש באינטרנט את מה שהם צריכים ולרכוש און ליין. חנות מקוונת הוא הפתרון להרבה עסקים אשר יש להם חנויות פיזיות והם רוצים להגדיל את נתח המכירות שלהם, להגיע ליותר קהלי יעד ולמכור יותר וכאן אנחנו נכנסים לתמונה אנחנו נעזור לכם לעשות יותר כסף באמצעות חנות מקוונת למכירה ברשת

אנו ב- WEB-UP מייחסים חשיבות רבה מאוד לפיתוח אתרים ברמה גבוהה. בין אם מדובר באתרי תדמית לעסקים או הקמת אתרי סליקה וחנויות און ליין, התוצאות של השקעה בתהליך עבודה נכון ניכרות באופן מיידי – בתיאום הציפיות, בתהליך עבודה מהנה, וכמובן גם בתוצר הסופי, שהוא אתר מושך, יעיל שמקודם גבוה מבחינת SEO.

בניית חנות באינטרנט דורשת תשומת לב ייחודית לכל עסק שרוצה למכור מוצרים יש את המאפיינים שלו ואת הדרישות שלו, אנחנו יודעים לעזור לכל עסק ע"י ירידה לפרטים בצורה מדוקדקת להגיע לאתר האינטרנט שהכי נכון והכי טוב עבורו בפלטפורמה המובילה והטובה בעולם לאתרי חנות woocommerce . חשוב לציין שבנוסף להתחשבות בקידום אתרים SEO באתר עצמו יש עוד עבודה אחרי שהאתר הוקם (שבמרכזה הפצת האתר והמשך תחזוקת התוכן). אף על פי כן, קידום אורגני לאתרים מתחיל מתחילבתכנון ואפיון של מילות המפתח ותשתיות האתר, עבודה שבה אנו ב- Web-Up מתמחים באופן ייחודי

חנות וירטואלית לעסקים

התהליך של הקמת אתר תדמית לעסק נחשב למאתגר יחסית הדורש הבנה עמוקה ומלאה של העסק. בניית אתרתדמית עם מערכת WordPress מאפשרת יצירה של מבנה חזק לאתר. מבנה כזה מאפשר הצגה של תוכן לגולשים באופן נהיר ושיווקי, שמעודד השארת פרטים. מערכת WordPress גם מאפשרת גם שילוב שלל יישומים ותוכנות שנועדו להדגיש אזורים מסוימים באתר או בתוכן, וכך להגביר את מעורבות הגולשים, למשל: אנימציות, מצגות, חלונות קופצים, ועוד.

הקמת אתרי חנות נחשבת לתהליך טכנולוגי מאתגר יותר. זאת, בין היתר, מאחר שהקמת חנות אינטרנטית און-לייןכרוכה בשילוב תוכנות שמאפשרות את הרכישה והסליקה. התוכנה המומלצת ביותר עבור הקמת אתרי חנות נקראת woocommerce. מדובר בתוכנה שמאפשרת הקמת קטלוג מוצרים לחנות און-ליין, מתממשקת עם טכנולוגיות סליקה שונות (כולל PayPal), ועוד. לפיכך, בעוד שמדובר בתוכנה יעילה, מתוחכמת ונוחה לעבודה, הקמת אתרי woocommerce דורשת עבודת פיתוח אתרים ברמה גבוהה.

היתרונות של WEB-UP

-1-

התאמה אישית

אנחנו מאמינים שכל אתר אינטרנט שונה מהאחר ואצלינו אתרי אינטרנט הם בהתאמה אישית ולא מבוססים שבלונה או תבנית מוכנה

-2-

תהליך היברדי

תהליך עבודה ייחודי של עיצוב משולב פיתוח היברידי, תהליך אשר מייעל וחוסך זמן רב בתהליך הקמת האתר חנות

-3-

תשתית אורגנית

אתרי חנות עם תשתית טובה לקידום אורגני וטבעי מול מנועי החיפוש של גוגל, אשר יגדילו את חשיפת האתר לקהל היעד

-4-

ליווי ויחס אישי

אנחנו דוגלים ומאמינים ליווי אישי לאורך כל הדרך וכל השירותים תחת קורת גג אחת. ומאוד חשוב לציין שהאתר האינטרנט שייך ללקוח