אפיון ותכנון אתרים: פיתוח אתרים לעסק מתחילים עם WEB-UP

פיתוח אתרים הוא תהליך שמקושר באופן הדוק למהות העסק של הלקוח, לטיב השירותים שהוא מספק, ולמטרותיו. כדי שהתהליך של פיתוח אתר לעסק יקדם את כל המטרות העסקיות האלו, חשוב להתחיל את התהליך בעבודת אפיון ותכנון אתרים. מדובר בשלב ראשוני של פיתוח אתרים, הוא מגיע אפילו לפני עיצוב ומיתוג אתרים, וכמובן גם שלפני שמתחילים לעבוד על קידום אתרים SEO.

כדי להמחיש את החשיבות של אפיון ותכנון אתרים, נסתכל על שני לקוחות שזקוקים לשירותי פיתוח אתרים: הראשון עורך דין, השני בעל חנות תכשיטים. שלב האפיון והתכנון מתחיל בהצבעה על המטרות העסקיות של שני הלקוחות המאוד שונים האלו.

בתהליך זה עלה שהמטרה העיקרית של פיתוח אתר לעורך הדין צריכה להיות יצירת תדמית מקצועית של הלקוח שתעודד גולשים להשאיר פרטים. כלומר, עבודת עיצוב ומיתוג אתרים היא זו שצריכה להיות במרכז העבודה על אתר לעורך דין.

לעומת זאת, בתהליך עלה שהמהלך הנכון לבעל חנות התכשיטים יהיה הקמת חנות אינטרנטית און-ליין, שם הגולשים יוכלו לרכוש באופן עצמאי את הפריטים שמעניינים אותם. הקמת אתרי חנות דורשת עבודה עם טכנולוגיות רכישה און-ליין וסליקה, והיא זו שתעמוד במרכז העבודה על פיתוח אתר לעסק זה. כלומר, נדרשת הקמת אתר בתשתית woocommerce (עליה יורחב בהמשך).

לצפייה בפרויקטים החדשים שלנו לחצו כאן